Duben 2010

Video- Fate (Osud)

28. dubna 2010 v 20:36 | Tinkerka |  Video-příběhy
Tak,konečně se mi na Youtube podařilo nahrát to video. Vkládám ho sem ;-)
Pusťte si zvuk,bude to lepší...a tky napište svůj názor,kují :D

A pokud video někomu nepojede,tady je odkaz: http://www.youtube.com/watch?v=9BgzLiv_n9w

Arabský postroj

28. dubna 2010 v 20:00 | Tinkerka |  Vybavení koní
Omlouvám se,že jsem včera ani předevčírem neobíhala ani nic nepřidala,ale nějak se mi nechtělo a navíc zlobil net... A tak jsem alespoň vyráběla.Na mušku jsem si vzala mého miláčka Blacka.Myslím,že "postroj" se docela povedl,budu ráda za Vaše názory ;)
Postroj
Ohlávka
Postrojek
Postroj
Postroj
Mě se docela líbí,co Vám? :D

Pitomý dotaz xD

25. dubna 2010 v 20:41 | Tinkerka
Ahojky! Mám stráááááášně pitomý dotaz:
Uděala jsem cute video v Movie Makeru a chci ho nahrát na Youtube,jenže mi to píše,že je nějký španý formát či co..a já nevím,jakou koncovku má ten soubor mít..v jakém má být formátu?
Děkuju za odpověď :)
Metal
Úžasný Black Metal

Za výzo.. Už se těším! :D

25. dubna 2010 v 19:33 | Tinkerka |  Ostatní
Nebudu to prodlužovat,jelikož Bluegrass Bandit padla (za 1.se nehodí výškou k Espiritkovi a za 2.mě fakt neokouzlila) ,tak mi mamka řekla,že za vysvědčení(pokud budou 2 dvojky) si mohu vybrat koně do 1ooo.
Mno a já si vybrala dokonalého arabského hřebce,perleťového,s postrojem..mmm..ano,je řeč o Nutcracker Princi!!! Sice stojí 11oo,ale mamce se taky líbí,takže,pokud budu mít 2 dvojky...Pricníku,těš se xD
Louskáček
breyerhorses.eu

Teď se ještě musím modlit,aby byl ty dva měsíce ještě v e-shopu..Pokud by tam nebyl,asi bych skočila z mostu,neboť se na něj doopravdy těším. Bude to můj 3.Tradi arábek :-*** No vlastně 4.,když počítám i Rainbowa :D

Jiank dneska jsem byla na chatě,byla se mnou i  Marťas,bylo to mooc fajn. Ty hlášky,OMB :D mám plno fotek,a opravdu nádherných,nedám je sem naráz,ale budu je přidávat ke článkům,apod. ;)
FD 2o1o 169
MW ze setu ;)

Zítra bude doma jen taťka-vlastně nebude,jede na chatu-takže příjdu domů,budu sama..nachystám si jen věci do školy,pokud se mi bude chtít,udělám si úkoly xD Poté nejspíš něco vyrobím,pokusím se zítra zajít někam do galanterie pro bavlnky,apod. ... Také si udělám pořádek v Breyer věcech.Mám skvělý nápad na to,jak si vše potřebně roztřídit,budu fotit ;-)
FD 2o1o 177
  Naše výhry z FD(omluvte kvalitu)

RHD Albarosa´s Rainbow Prince

25. dubna 2010 v 18:50 | Tinkerka |  Traditional
Jméno:RHD Albarosa´s Rainbow Prince

Přezdívka:Rain,Prince,..

Plemeno:Arab x Pinto-arab

Pohlaví:Hřebeček

Rok narození: Narozen 24.4.2o1o

Zaměření:V budoucnu nejspíš výstavy

Temperament: hříběcí :)

Jak se chová pod sedlem:xXx

Stav:10/10

Rok výroby:2009 ...???

O Princi: Rainbow Prince je náš bavič. Přestože je někdy neskutečně otravný, a to tak, že leze na nervy i vlastní matce, po většinu času vymýšlí hříběcí kousky. Běhá po venku, provokuje hřebce a se zviženou hlavou si žádá hru. Kolikrát mi hrozně připomíná otce, jímž je dokonalý SSR Albarosa. Myslím, že tatík by byl pyšný, kdyby viděl, jaký výrostek u nás má :D
Rain totiž splňuje ideály dokonalého arabského hříběte. Nosí vysoce zvednutou hlavu, nohy zvedá do výšky a ohon má po většinu času nahoře. Má však příliš velké slechy, občas si z něj děláme legraci, že vypadá jako oslík. Nebo telátko. Ale hrozně roztomilé a nadané telátko.

FD 2o1o 111
FD 2o1o 114
Prince
Rainbow
Rainbow
FD 2o1o 117

RHD Sweeters

24. dubna 2010 v 21:48 | Tinkerka |  Traditional
Jméno: RHD Sweeters

Přezdívky: Sweety,Sweet,Sweeterska..

Plemeno: Shetland

Pohlaví:Klisna

Rok narozenmí:1999

Zaměření:Rekreace

Temperament: malý

Jak se chová pod sedlem: skvěle,hodí se pro začátečníky

Stav:10/10,ale děsně špatně stojí

Rok výroby: Nejsem si jistá,kdo ví,napište prosím

O Sweeters: Sweeťulka se k nám na ranch dostala spolu s její majitelkou, slečnou Jane. Obě dívčiny si skvěle rozumí, Sweeters je neuvěřitelně ochotná, milá a kamarádská. Má ráda malé děti, má ráda hříbátka a jednomu by se zdálo, že mezi tím ani nepotřebuje odpočívat. Přestože je stále fit, odpočinek jí dopřáváme v podobě volných dnlů v týdnu, procházek a pobytu ve výběhu. Sweet je věrná a zatím se nestalo, že se by se pokusila o útěk nebo se nedejbože na někoho zašklebila. Ona je naše osobní sluníčko, v těch nejdeštivějších dnech nám dokáže její maličká hlavička a ještě menší tělíčko, vykouzlit úsměv na tváři.

Galerie:
RHD Sweeters
FD 2o1o 145
FD 2o1o 166

RHD Black Metal

24. dubna 2010 v 21:39 | Tinkerka |  Traditional
Jméno: RHD Black Metal

Přezdívky:Mety,Black,Blackie,...

Plemeno: Arabský plnokrevník

Pohlaví:Plemenný Hřebec

Rok Narození: 2oo5

Zaměření: Výstavy,rekreace

Temperament:Mladý,temperamentí arabský hřebec.

Jak se chová pod sedlem:Jen pro zkušené jezdce,kterého nevyvede z míry nějaké to postavení se na zadní

Stav:1o/1o

Rok výroby:2o1o

O Metalovi: Metal je nádherný arabský, černý a divoký hřebec. Je jako sen. Člověk se kolikrát musí štípnout, aby se ujistil, že opravu jen nesní.
Metálek miluje pastivy, miluje volnost a hlavně teplo. Zimu nesnáší a jen nerad se nechá vyhnat ven. Jakmile však opadne první sníh, je radost pohledět na tohoto koně, který se začne chovat jako malé hříbátko, když se se zviženým ohonem a hlavou vzhůru žene po pláni.
Blackie je pracant, přestože nám zpočátku dal zbrat, nyní 100% spolupracuje. Z vlastní vůle a velice rád.
Občas se sice postatví na zadní, jak bylo výše zmíněno, ale nikdy to nedělá z důvodu ublížit. Spíš z prostého mládí a radosti ze života. Tu tenhle kůň má a je nakažlivá.
Metal
RHD Black Metal
FD 2o1o 122

Fotky z FD

24. dubna 2010 v 21:25 | Tinkerka |  Galerie
Tak,tady jsou slíbené fotenky,je jich hafo,ale některé přijdou koníkům do profilu,jiné si nechám ke článkům,přesto je jich ale spousta ;)
FD 2o1o 001
Klik na Celý Článek ;)

Fun Day 2o1o (Brno-2.termín)

24. dubna 2010 v 20:35 | Tinkerka |  Okolo ranche
Jak víte,dnes je můj den "D". Byl Fun Day! A já Vás potrápím a napíšu,jak to dneksa probíhalo,ju?

Ráno jsem nemohla dospat. Vsala jsem již v šest hodin a protože koupelnu měla zabranou mamka,tak jsem si d půl sedmé četla. Jakmile bylo půl,vstala jsem a navlékla na sebe oblečení. Taky jsem se učesala a nasídala.Protože jsme jeli s Marťasem autem,nebylo kam spěchat. Máma byla pořád v koupelně,takže jsem si zase začala číst. Ve chvíli,kdy mamka opustila koupelnu,jsem se tam naservírovala já,umyla jsem se na namalovala se. Stihla jsem to tak akorát,za chvíli přijela Marťas s taťkou y byl čas vyjet.
Cesta autem se mi zdála nekonečná,Marťas si pletla náramek a já se mohla jen těšit,na ten skvělý zbytek dne. Čekala jsem nekonečně dlouho dobu,neboť každá vteřina se vlekla a natahovala jako žvýkačka, byla jsem tedy dosti překvapená,když jsme dorazili do Ořešína na Ranch CH.S Marťasem jsme se nahlásily a nestačily se divit,kolik krásných koní bylo v obchůdku. S mamkou jsme šli vybírat a já si původně chtěla vzít Blue,jenže mě se na živo vůbec nelíbila.Nemůžu si pomoci :-( Ne,že by byla hnusná,to ne (!),jenže prostě mě tak nějak patřičně nekouzlila :D Zato Black Stallion ano,takže šup k pokladně,i když mamka protestovala,protože se jí prý nelíbil :P Jakmile byl můj,šla jsem si sednout k BeBe,která mi držela místo. Převzala jsem si od ní věcičky,naprosto dokonalé! Jednu ohlávečku si ihned zabavil PlayBoy xD Tak nějak jsme se seznámily a byl čas na výstavu.
Nestačila jsem se dívat na ty krásné koně,kteří se výstavy účastnili! Já jsem měla v lehkých koních Tradi přihlášeného Espíka a Justu,v Classic těžkých jsem měla Playe ;-)
Po výstavě byl oběd,mm..docela mňamka :) Kuřecí řízek,hranolky a zelenina. Na pití nějaké limonády a taková modrá,které jsme říkaly "modrá voda". xD Bylo fajn,že nás tam bylo asi jen 12,tudíž se tak bavil každý s každým,celkově to byla taková uvolněná a přátelská atmosféra.Po obědě bylo volno,vyrazili jsme na prohlídku Ranche,teda,spíš výběhu :P Byl tam takový(nejspíš mladý)nohatý koník,kterému jsme říklali Špuntička xP Po přestávečce byli scénky,jenom 4,ale všechny nádherné! A po scénkách malování Stablíků.Vybrala jsem si Irského Tinkera,kterého jsem úúúúplně sprčila :´-(
A po malování yblo vyhláášení! Nečekala jsem,že bych se mohla s někým z lehkých koní umístit mezi takovou konkurencí,ovšem s Espiritem jsem získala podle mně nádherné 6.místo! Dostali jsem stužku,Espík je na sebe hrdý a já jsem hrdá na něj.
S PlayBoyem jsem byla k mé smůle (nebo štěstí..?)jediná ve své třídě,tudíž jsme získali krásné,ovšem mírně nezasloužené 1.místo! Za nějž jsme dostali takový ten Pony set s panenkou v pyžamu xD,spacákem,2-ma Mini Whinnies a poničkou,která strašně špatně stojí  :-( A za SMko jsme nezískali nic,ale bylo mi to jasné ;)
Nakonec jsme dostali Onyxíka a jelikož jsme prý "rychlo-malovači"skončili jsme před čtvrtou! Tak jsme okukovali obchůdek,kecali a tak. A když začali odjíždět všichni lidičky,zbyli jsme tam čtyři.Tak jsem se s App vydali ještě jednou na obchůzku kolem výběhů za lamami a jedna lama na nás frkla xD No,vlastně 2x.Taky tam byl kozel,kterému jsme radili,začít používat Shaumu,Head and Shouders nebo Pantene xP Pakl přijel Marťasův taťka a ještě předtím jsme si povídali s Appinou mamkou,jejím taťkou a Appou :) Marťas se pak snažila přesvědčit taťku,aby jí koupil Morgan Buckskin klisničku,jenže prý neměl peníze :D Ale pak byl chvilku s mamkou a taťkou Appy a hned svolil :P Čím ho asi očarovali...? :D Jo a ještě před tím jsem Appě předala prašulky za připouštění Alabarosou a dala Appě dáreček k narozkám ;-)
No a když bylo po všem,jelo se domů.Cesta utekla rychle.Plny zážitků jsme přijeli do Olomouce,u mě doma jsme pak fotili nové koníky.

Fotky z FD v příčtím článku!

POZOR! Chvíli po FD se Justě narodilo hříbátko! Je to celý taťulda! Je to hřebeček a i když má jen čtvrtinu krve Pinto je celý Pintovaný :D Jmenuje se Albarosa´s Rainbow Prince ;o)
Můj Tinker-jmenuje se Zorro
Tinker,kterého jsem malovala,jmenuje se Zorro ;)

Zítra je Fun Dayyyy!!!!

23. dubna 2010 v 17:30 | Tinkerka |  NOVNIKY
Cute horse z Photobucket

Ahoj Ahoj Ahoj! Lidičky, ani nevíte, jak jsem nadšená,jelikož už zítra je FD!! Už mám vše nachystané, jen mám pořád pocit,že mi něco chybí,znáte to xD Koníci jsou už zabalení v ručnících,mají lístečky,ohlávky,já jsem vyčištěná (vykoupaná- pozn.autortky xD),mám nalakované nehty...a teď už zbýtá jen se těšit ;-) Ještě oběhnu SRka a pak ještě ráz všechno doma zkontroluju, mno a pak si nejspíš půjdu lehnout,abych byla zíítra fit.

Pro BeBe(ale klidně i pro vás ostatní):Já budu celá v černé,budu mít buď bílo-černou,nebo šedo-černou palestinu,upnuté černé kalhoty,na levém boku budu mít takové ty řetězy,znáš to xP Mě poznáš..mě pozná i slepej xD

Zase nový design

20. dubna 2010 v 19:26 | Tinkerka
Awooj!!! Jak jste si nejspíš všimli (xD), tak jsem zase udělala nový design. A možná to tak nevypadá,ale dal mi hodně zabrat,a myslím,že se docela povedl. Je na něm PS Arab,do kterého jsem se úúplně zamilovala ♥ Jmenuje se Love at first sight (matte) a je na Ebay za 2.439 Kč. Můj miláááček xD

Tak co na dess říkáte vy??
CM
↑CM z Ebay.com


Virtuální stáj Ufonek

Bartoňov

19. dubna 2010 v 20:35 | Tinkerka |  Galerie
Účinkují: Koně-RHD Hannoverian Triosso, RHD Marigold Lily, RHD Gamin Flint, RHD Midnight Sun, RHD PlayBoy,RHD Hannover L Tee,RHD Mr.Champion a RE Salinero ante Victoria
Jezdci-RE Emliy Believe
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bartoňov 003
Celá koňská parta
Klik na Celý Článek :D

Proč jsem tu nebyla

19. dubna 2010 v 19:12 | Tinkerka
V Sobotu ani v Neděli jsem nic nepřidala a to z toho důvodu,že jsem jela ke kamarádce (Marťasovi) na chalupu. Bylo to tam super,Marťas s sebou měla svého Salinera ante Victoriu a Em a já jsem si s sebou vzala Triossa,Marigold,PalyBoye a hříbata. Sonet s Cloudem měli volno a odpočinek :D Justýnka se má skvěle, už má břííííško jako... XD Espík se má taky skvěle,všichni se strašně těšíme na FD,prakticky nemluvíme o ničem jiném :D
Espritova ohlávka na FD
(Nejspíš Espiritova ohlávka na FD)
Taky mám spoustu fotek,asi 100 a kráásných! Nebudu je podepisovat,pokud je někdo zkopíruje,tak... Stejně jako jsem říkala Marťasovi: Vaše hlava se brzo seznámí s pařezem a skončí nalámaná na 5 kousků a to myslím vážně,fakt :D
Justýnčina ohlávka na FD
(Justyna ohlávka na FD)
SRka jsem oběhla odpoledne a za chvilku je oběhnu po druhé. A pokud se mi bude chtít,tak přidám ještě ty fotky z Bartoňova a možná ještě nějaký článeček.

Kresby 2 aneb Depresivní nálada se projevuje xD

15. dubna 2010 v 17:48 | Tinkerka |  Ostatní
Zase jsem si "kreslila" a na mne, na jakožto velice vnímavého člověka (xD) působí dost blbě nejen počasí,ale i jiné věci o kterých se mi nechce moc bavit. Někdo se vybrečí, vypovídá, já se "vymaluju" xD
Rose
Růžička..nic moc :/
Horse
Koníček na hřbitově..začíná nám přituhovat xD
↓Prosím,nemyslte si,že sejm nějakej magor,ale mě strašně baví kreslit detailíky a tohle mě napadlo↓
NEJSEM MÁKLÁ,FAKT NÉÉ
Moje životní dílo xD

Ale já fakt nejsem nějakej psychopat,fakt né :D

SR Steeple

15. dubna 2010 v 17:31 | Tinkerka |  Moje SR
A další SR :D Je jím Blue Star Ranch a jeho majitelkou je Steeple ;)
Steeple

© Tinkerka 2009
Ranch Horsy Dream 2009-2011
Kopírujte se svolením majtelky blogu a chovejte se zde jako slušní lidé