Červenec 2010

9.kapitola: My horse Gloomy Prince

25. července 2010 v 11:14 | Tinkerka |  Povídka-My horse Gloomy Princ
PŘEDNASTAVENO:
Doposud nejdrsnější kapitola. Proto vás chci upozornit,že pokud je vám při troše krve na zvracení, buďto si rovnou vemte nějaký pytlík,nebo kapitolu nečtěte! Já jen abyste neřekli,že jsem Vás nevarovala!

8.kapitola: My horse Gloomy Prince

25. července 2010 v 11:09 | Tinkerka |  Povídka-My horse Gloomy Princ
PŘEDNASTAVENO:
Nevím co psát..Ale pokud jste zvědaví,co se stalo s Elissou,příjdeet si v této kapitole na své,protože se alesopň z část odhalí,co s ní je ;)
Omluvte tu nechutně krátkou kapitolu..

Vzhůru za Marťasem!

25. července 2010 v 11:07 | Tinkerka |  NOVNIKY
Ahojky lidi,jsem tu jen krátce,píšu rychle,proto omluvte pravopisné,ale i překlikací (xD) chyby ;)
V prvé řadě, moc moc moc děkuji všem, co sem chodí a čtou Gloomy Prince.. ;) jsem strašně ráda a musím říct,že jen díky vám jsem se na to zatím nevykašlala ;) Dnes budou zveřejněny dvě kapitoly, ve kterých se dozvíte, tak trochu, co je s Elissou a nastane jeden klíčový okamžik ;) Taky jsem se chtěla zeptat: Co říkáte na Jeremiela? (jeho jméno se čte tak,jak se píše + Jeremiel je archanděl, ale to s tím naším nemá nic společného) prosím do komentů názory na něj ;)
Dále, jedu asi na 6 dní k Marťasovi, je to taková dovča pro mě i pro koníky. Brenda zůstala doma(více méně na chatě) a je tak s Justou, Princem a Rockym, u kterého se vyskytl nepříjemný letní ekzém,chudák :( Beru s sebou Jane a Kelly, potřebují oddech. Kelly si s  sebou bere Triossa, páč ho má Marťas ráda a je to po Playboyovi její nejky koník. Jane má s sebou Sweeters, na kterou je bohužel už moc velká, takže už nerajtují tolik, jako dřív. Má sebou proto ještě Rascala, který je také její velký oblíbenec (:
To je tak vše, co jsem chtěla říct. Nezapomeňte pls na ten názor, zajímá mě, jak se vám jeví. A když už jsme u toho, mám tu otázky, na které prosím odpovězte:
Jeví se ti Jeremiel jako hodný nebo zlý?
Ví Jeremiel, co je s Elissou?
Líbí se ti?
To je vše, díky(já vím,sem otravnááá :D)
Rock´n´Roll
+ Pamatujete si na Starshina? Takový modrý,mnou malovaný ošklivý Stablík? Je přemalovaný a Starshine oficiálně přestal existovat. Zatím vymýšlím jméno, pro hnědáčka, dříve známého jako Starshine. Nemám jeho fotky,ale beru ho k Marťasovi, takže tam ho určo blejsknu ;)
kluci
Štíp do zadnice
Rocky
Rokyšku, jsi náááádherný :**

7.kapitola: My Horse Gloomy Prince

23. července 2010 v 11:04 | Tinkerka |  Povídka-My horse Gloomy Princ
PŘEDNASTAVENO:
Myslím, že dodržím slib,že se rozhodně nebudete nudit! Tak šup do čtení! ;)Konečně trochu normální kapitolka(myslím délkově ;))

6.kapitola: My Horse Gloomy Prince

22. července 2010 v 11:00 | Tinkerka |  Povídka-My horse Gloomy Princ
PŘEDNASTAVENO:
Konečně se začíná dít něco pořádného! Ani nevíte,jak moc jsem se na tuto kapitolku těšila,protože od této části se daj věci do pohybu a nebudete se nudit,to Vám slibuju! Doufám,že když si kapču přečtete,alespoň ji okomentujete. Nic nepotěší autora tolik,jako z-á-j-e-m!!!
Taky chci upozornit,abyste si přečetli nejdřív minulou kapitolu ;)

5.kapitola: My horse Gloomy Prince

21. července 2010 v 11:02 | Tinkerka |  Povídka-My horse Gloomy Princ
PŘEDNASTAVENO:
Dost jsem přemýšlela,že změním název povídky,ale nakonec jsem si to rozmyslela...Tato část je přesnastavená,stejně jako další kapitoly..Ale doufám,že se bue líbít!

4.kapitola: My horse Gloomy Prince

19. července 2010 v 10:52 | Tinkerka |  Povídka-My horse Gloomy Princ
Ahoj,ahoj! Dalši kapitolka povídky My horse Gloomy Prince je na světě! Mám jich napsaných víc,tak Vám je přednastavím na nějaké dny,co vy na to? :D
Na chatě je to fajn, všichni si léto užíváme,každý po svém, ale hlavní je, že je sranda! Doufám, že si alespoň někdo Gloomyho přečte,páč poslední dobou nedělám nic jiného,než píšu. Docela doost mě mrzí,že článek,který jsem psala naposledy okomentovala jen BeBe :( ale chápu,že nikdo nemá moc čas. Jen mě to zaráží,protože návštěvnost docela ujde, na to, že polovina z vás se válí u moře :P
Tak dost mých keců a užijte si další část! Je kratší,tak to prosím omluvte :P

Aktuálně 11.7.2010

11. července 2010 v 10:18 | Tinkerka |  NOVNIKY
Ahoj,
máme za sebou 11 dní prázdnin a vsadím se, že se toho u vás spoustu událo!
My jsme na chatě, už sjem se stihla spálit, přečíst hafo knížek a byla jsem svou matkou obviněna z toho, že jsem feťák(já ale vážně nevím, jak se ty prášky ke mně dostaly!-dlouhý příběh ;)),ale jinak žůžo.
Zdrhla sjem z chaty-dělám si srandu-a jela do Olmíku,kde jsem už alespoň dobrou hodinu na netu a koukám po ranchích,čtu články a tak dále a tak dále.
Jsem moc ráda, že píšu tento článek, a mohu vám v něm sdělit, že statistiky doooost klesly, ale pořád to není to,co jsem čekala ;) Každopádně děkuju těm,kdo se sem chodí koukat ;)
Co se koní týče, nikoho jsem na chatě teď neměla, ale nyní si beru Justu(potřebuje na vzduch) a jejího synka(ten se zase potřebuje vyřádit).K nim jsem si přibrala Rascala(to samé co u Prince-potřebuje řádit!) a Rockyho,i když ty dva jsem na chatě měla minule...nevaaa! Pak si beru Sweeters a Brendu s Jane. Ráda bych vzala Espího-ještě tam nebyl,ale bojím se o něj,protože má hodně rozevlátou hřívu, stejně tak ocas a žíně by se mohly polámat :( Metal je zase nějaký chorý, Kelly se o něj stará,ale nevím, nevím, co s tím klukem je. Napadlo mě napsat na CABHB kliniku, jenže my nejsme doma,takže... Už se to ale lepší, možná alergie ;) Classici jiné než Rockyho neberu, nemohu se rozhodnout koho.. :D
Na chatě ale neotálím a věnuju se koníkům, z Kinder vajíček xD Já je kdysi hooodně sbírala,takže jich mám poměrně dost, někteých mám dokonce víc, prtoto jsem 2 přemalovala..s tažákem nejsem moc spokojená,ale mustang se mi líbí,co říkáte?:
Mustang
Já vím,nic moc,ale nemám cvik :D

Všímám si,že Gloomy Prince má úspěch, myslím, že ho za orázdniny dopíšu :D Jen mě štve,že jsem si na flashku nezkopčila další kapču :(

Co víc dodat? Snad jen to,že léto je v plném proudu a je jen na vás,jak moc si ho užijete.. HEZKÉ PRÁZDNINY!!!
Rascal

Rock´n´Roll

Rash

Rocky

Rash,Rocky
Nějaké starší fotečky Rockyho a Rascala..mám jich víc,ale nebaví mě je sem dávat xD Na konci prázdnin tu bude zapláva fotek :D
Tak pp ;)

© Tinkerka 2009
Ranch Horsy Dream 2009-2011
Kopírujte se svolením majtelky blogu a chovejte se zde jako slušní lidé