8.kapitola: My horse Gloomy Prince

25. července 2010 v 11:09 | Tinkerka |  Povídka-My horse Gloomy Princ
PŘEDNASTAVENO:
Nevím co psát..Ale pokud jste zvědaví,co se stalo s Elissou,příjdeet si v této kapitole na své,protože se alesopň z část odhalí,co s ní je ;)
Omluvte tu nechutně krátkou kapitolu..

"Nechte mě, prosím, nechte mě!"křičela Elissa. Na nic si nevzpomínala, naposledy na to, jak si šla lehnout a ráno se probudila tady. V téhle temné místnosti, kde to páchlo po shnilých rybách a všude bylo nechutně vlhko a zima. Nejspíš nějaký sklep, pomyslela si Elsa, jenže to už schytala další kopanec.
Ležela na zemi a z roztrženého rtu jí tekla krev. Jen stěží popadala dech a hlava ji bolela jako střep. Její únosce stál před ní a chystal se zrovna k dalšímu kopu, najednou se ale zastavil a zaposlouchal se do ticha. Elissa doufala, že ji snad jde někdo vysvobodit, že už její trýznitel nebude pokračovat, místo toho k ní přiskočil, chytil ji za vlasy, až jí hlavu zvrátil dozadu.
Elissa zalapala po dechu, ne jen příčinou kopanců, ale také překvapením. Za vlasy ji držela mladá dívka. Mohla být jen o pár let starší než ona, měla dlouhé, světlé vlasy, jejich barva se téměř shodovala s barvou vlasů Elissy. Měla hnědé oči, v nich přísný pohled, kterým si dívku měřila. Rty měla semknuty do pevné linky, vystouplé lícní kosti a byla bledá, hrozně bledá.
"Buď zticha, jestli chceš žít,"zasyčela nepřátelsky, prudce ji pustila.
Elissa si sedla, dala si kolena pod bradu a objala si nohy. Schoulila se do rožku a čekala, co se bude dít. Bylo jí do breku, bála se, šíleně se bála, ale přesto jí neukanula ani slzička.
Dívka, která ji unesla, si ji znechuceně měřila, možná doufala, že Elissa začne brečet a prosit o milost…Když se nedočkala toho, v co doufala, zlostně se otočila a vyšla prudkým krokem ven ze dveří. Práskla jimi, až Elissa nadskočila. Až nyní se rozbrečela, nemohla to dál v sobě zadržovat. Sama sebe se ptala proč, proč ona? Dlouhou dobu brečela a vzpomínala, neboť byla přesvědčena, že už jí moc času nezbývá. A pak vyčerpáním usnula…
 


Komentáře

1 Everlinet | 25. července 2010 v 12:07 | Reagovat

Wau!To je napínavý!!!jdu číst ten další po tomhle!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Tinkerka 2009
Ranch Horsy Dream 2009-2011
Kopírujte se svolením majtelky blogu a chovejte se zde jako slušní lidé