Září 2010

16. kapitola: My horse Gloomy Prince

30. září 2010 v 18:25 | Tinkerka |  Povídka-My horse Gloomy Princ
Avatar-Justify-DON´T COPY, PLEASE

Ahojky,
jsem tu a přidábám sem další kapitolu Gloomyho. Nevím jak vy, ale já absolutně netuším, jak to skončilo, takže šupky dupky přečíst  si minulý dílek, aby Vám to dávalo smysl...
Jak bude Jeremiel reagovat na Vivieninu nedobrovolnou nabídku...?Galerie - Elegancy Spirit//Espirit

28. září 2010 v 20:29 | Tinkerka |  Galerie
Slíbené fotky našeho krasavce.
Jsou z dřívějška, když ještě svítilo sluníčko a koně se proháněli po zelených pastvinách...
Espirit
↑Tuto fotku již znáte...↑
Espirit1
Omluvte ten odlesk na jeho zadku↑
Espirit2
Po lesní cestě...↑
Espirit3
Ve vodě...↑
Espirit4
Opět ten zákeřný odlesk↑
Espirit5
Proti proudu↑
Espirit6
Na kameni↑
Espirit7
Přízrakův stín↑
Espirit8
Rebelský pohled↑
Espirit9
Zajímavá fotka↑
Espirit10
Z profilu↑
Espirit11
A na závěr..s kytičkami↑

Fotek není mnoho, ale mohli by být jakousi upomínkou na léto, které se ztratilo v nenávratnu...

Nový dess, celkově je všechno zas jinak...

28. září 2010 v 17:08 | Tinkerka |  NOVNIKY
Avatar

Jak jste si mohli(ti co na mě nezanevřeli a dál sem chodí :D) všimnout, vyměnila jsem design. Nejsem moc spokojená, umím i lepší, to je můj názor. Přesto to není nějaká hnusárna. Takový průměr, který tu bude do..nevím kdy ;)
Dále, za chvíli je AS. Přesto se nějak extrémě netěším, jelikož se mi to kříží s Hubertovou jízdou u nás u koní, takže celkem pech. Na druhou stranu jsem zvědavá na tu atmosféru, která tam při 50-ti lidech bude :D
Ještě se vraťme k nadpisu..Ani nevím proč, ale příjde mi, že všechno je jinak, než by mělo být. Nic nevychází na 100%, škola v celku špatný, rodina taky blbý a kamarádi..Jen vy mě držíte nad vodou. Chtěla bych tímto článkem poděkovat svojí metalové sestřičce Sas. Děkuju ti, že jsi, že mě dokážeš kdykoli rozesmát, i v těch nejtěžších chvílích mi prostě vykouzlíš úsměv na tváři. Mé obrovské díky patří i Barunce.  I ona je moje osobní sluníčko, které mi projasňuje i ty nejdeštivější dny. Dále je tu Sisi. Sice mě občas štveš, ale i ty jsi mi velkou oporou. Pak taky díky Marťasovi, kamarádce "od plenek". Díky za všechno, co spolu prožíváme, za všechny strachy a radosti...
A pak taky velké díky Lištičce, jsi zlato, vždy mě potěšíš, díky BeBe, ty mě dokážeš rozesmát i kdyby ostatní selhali...A pak taky děkuju zbytku lidí co jsem nevyjmenovala, protože bychom tu byli asi až do Vánoc, což vlastně není za tak dlouho.
Proč si vlastně vylívám srdce, vůbec to nebylo v plánu :D Vydíte, nějak měknu! Vlastně jsem jenom chtěla říct, že tu přibudou fotečky Espiritka. Možná se tu objevím i zítra, kdo ví, jakou bude mít Loki(neřeště, Sas ví ;)) náladu.

Bye everybody, I love You ;)
Espirit

2o.září→Kdo chcete vědět, čtěte!

20. září 2010 v 18:46 | Tinkerka |  NOVNIKY
Dlouho jsem se rozhodovala, zdali zařadit článek do rubriky Den po dni nebo do Novinek. Nakonec jsem se rozhodla pro novinky, protože jádro tohoto článku je převážně informativní...
Začněme: První důležitá(pro mě hodně,pro vás asi méně) informace je, že chapsy našly kupce a nyní se již těší nového majitele. A mě v peněžence hřejí 400,-. Další 200,- jsem dostala od mamky a 500,- za přilbu má taťka, takže to z něj musím vymlátit. To máme 1100,-... Fleet a Kylie..? NIKOLI!!
Ano, na vědomost se dává, že jsem se rozhodla, neutrácet za koně, ale využít peníze ke kultuře.. Proto penízky, místo koní padnou za koncert Lordů a Eluveitie. Mno a na Vánoce místo zrcadlovky(měla být původně) budou Zimní Masters of Rock. Teď už jen chybí dostrkat mamku až k tomu, že mě tam pustí-zatím to vypadá slibně.
Rozlučuji se s koňmi a popravdě mě to ani nějak moc nebolí. Na AS samozřejmě budu a nejspíš na mě padne šílenství, touha, koupit si nějakého koně, proto doufám, že v tu dobu už budou vstupenky koupeny...
Dále je tu důležitá informace pro SR...

RUŠÍM Spřátelené Ranche!

Ano, už je to tak..Nemám prostě čas a navíc, pokud já k někomu nejdu, tak ten člověk se pomalu ani neobtěžuje...Kašlu na to, kašlu na Vás xD←doufala jsem, že se dnes obejdu bez smajlíků.
Všechny si Vás nechám v oblíbených. Už teď hnusná návštěvnost klesne, ale mě je to jedno. Zavazuji se, že Vám to nikdy nebudu vyčítat. Je to možná chvilkové rozhodnutí, ale já ho učinila, než si to zase rozmyslím. A neuvěříte mi, jak veklý pocit viny ze mě spadne, až tenhle článek zveřejním.
Doufám, že je vše jasné, kdyby ne, ptejte se...

Do konce roku, příjdu o hlas, vím to!
Eluveitie
Já je miluju..Je a jejich folk metal ♥ Ať už je říjen!!!

11.září→Můj svátek, Letecký den a "Jasnozřící"

11. září 2010 v 19:30 | Tinkerka |  Den po dni
°Já: Ahojky všem pozemšťnům (Vás ostatní nezdravím, mám blbej den).
Abych vysvětlila nadpis: Je jedenáctého září a krom toho, že už je to pár let od útoku na dvojčata v NY, je taky Denisy. Jméno Denisa je řeckého původu: Dionýsas-Boží dítě.. Ne, nemusíte se mi klanět, prozatím ;)
Měla jsem jít na koně, ale jelikož se konal u nás v Olomouci letecký den, šly jsme s mamkou nakonec tam. Ráno jsem si rozečetla skvělou knížku, takže se celý zbytek dne nesl v podivné atmosféře, protože jsem se myšlenkami neustále toutala u Čaroděje Půlnoci (ona kniha). Na letecký den jsme se vydali co nejdříve, tedy okolo 11, ale skončily jsme stejnak v obchodě, na letiště jsem dorazili až okolo půl druhé :D
Krom toho, že jsme navštívily Globus, jsme se stavily i v Galerii, kde krom obrazu prodávají i kameny. Sháněla jsem náhradu za svého miláčka-Ametyst- o který jsem přišla na táboře. Měla jsem v hlavě vidinu, že konečně seženu Černý Obsidián, kámen, který si mě získal. Tak jsem pátrala po Galerce, než k nám velice ochotně přicupitala jistá osoba. Vzhledem by se mohla přirovnat k podivnému, nepovedenému pokusu o exeplář pravěké ženy. Ale dost urážek a pojďme k jádru pudla: Ta "milá paní" mi okamžitě začala Obsidiánek vymlouvat, jakože je to kámen na nic, že nedokáže pracovat s destruktivními energiemi apod a apod. Nevím, zda-li důvodem byl samotný můj zjev anebo to, že ať jsem hledela jsem jak jsem hledala, Černý obsidiánek jsem v ochodě nenašla. Místo toho spletla mojí mamce hlavu, takže z obchodu jsem odcházela naštvaná, spolu s matkou, v rukách vítězostavn třímající Vločkový Obsidián. Nakonec jsem jí, překvapivě mile vysvětlila, že o tu "věc" kterou drží v rukách nejevím ani ždibec zájmu, tak ať si ho nechá. Se slibem, že jí ho očistím a zbavým negativity, jsem ho úlevně odloužila do pytlíčku a zavřela v tašce, kde leží doteď.
Příště do té Galerky zajdu znova, a ten kámen z té "milé paní" vytřískám. Pořádně si o něm naštuduju a pár chytrými a zdvořilými větami ji, přimo řečeno: Pošlu do prdele.
Proto radím, až půjdete vybítat nějaký kámen, rozhodnuti o něm, nenechte se vyvést z míry nějakými připitomělími kecy. Neříkám, abyste si nenechali poradit, ale když jste dostatečně zkušení a víte, co práce či pouze nošení kamenů obnáší, nenechtě se zmást a jděte si za svým.
°Breyer: Dneska se měl konat nějaký ten turnaj, nakonec z toho ale sešlo, nevadí nevadí. I tak je nám fajn ;)
°Ostatní:  Jsem rozhořčena, přikládám info o Čenrém obsidiánu:
Černý obsidián: je mocný a ve špatných rukou může sloužit k černé magii, v opačném případě proti ní chrání. Mírní bolesti, umožňuje průtok energie čakrami a odstraňuje jejich blokády, dokáže však také uvolnit síly, které nelze ovládat. Dodává víru ve své schopnosti, může však přivodit také deprese. Vynáší na povrch myšlenky našeho podvědomí a činí je vnímetelnými. Díky své schopnosti symbolického zrcadla zvyšuje obranyschopnost majitele proti nepřátelským entitám. Pro svůj dvojí charakter by se měl nosit současně s ochranným křišťálem. Je možno jej použít k výrobě věškecké koule - černá barva umožňuje snažší průnik do podvědomí.
Áha, ve špatných rukou..hmmm...ale já nejsem ještě TAK zkažená! Přisahám na svou temnou, černou duši ;)


google.cz1o.9.

10. září 2010 v 16:07 | Tinkerka |  Den po dni
°Já: Co se školy týče, je to v celku v pohodě, známky ujdou...Mimoškolu chodím do VV s PC grafikou, takže pro mě jako dělané, už se mooc těším na první schůzku, která se uskuteční 22.9 ;) Jinak...asi nic :D
°Koníci: Maj se jak jinak, než dobře. Zítra mám svátek, tak jsem se rozhodla, že to s nima trošičku oslavím. Bude nejspíš nějaká soutěž, asi skoky ve volnosti, jelikož holky maj kostými :D K svátku bude teda ta Kylie, ale dovezena bude až z AS, spolu s jejím koníkem Fleestreet Maxe. Jo, mimochodem, prodávala jsem chapsy, ale borka, která o ně měla zájem nakonec napsala, že jsou malé, takže mi na Fleeta budou muset trocha přispět rodiče :D Nevaa, se vsákne ;)
Jinak asik nic new..
°Ostatní: Přišly věcičky od lištičky. Jsou mooc pěkné, skvělé, jsem nadšená! Liští, penízky ti pošlu co nejdříve, buďto ještě dnes nebo zítra ;)
To je asik včechno, moc mi toho na srdci neleží,a ž na jediné:

Do háje, já toho Glooomyho nepíšu pro sebe!!!

Tak, to jse všechno, co jsem toužila vypovědět, konečně.
Gloomy Prince- NEKOPÍROVAT
↑Takhle nějak si představuju Gloomyho ;)

15.kapitola: My horse Gloomy Prince 2/2

9. září 2010 v 20:39 | Tinkerka |  Povídka-My horse Gloomy Princ
Komentářl sice není moc, viz. 2,ale já jsem od kosti "dobrý člověk", proto je tu druhá část kapitolky s lukostřelbou.
Menší shrnutí dne: Neděje se nic zajímavého, ve škole je to v pohodě, jenom mě otravují spolužáci, kluci, jak jinak :D Mým útočištěm se stává knihovna, byla jsem tam v úterý, ve středu(ale to měli ti zrádcové zavřeno) a dneska..Mno a zítra tam mířím zase.
Koníci se mají dobře, zkoušela jsem něco vyrobit, Justýnce ohlávku na FD, jeliokož je ta akce se Sue. Ale nedařilo se, nechám to na jindy.
Byla sjem na "nákupu klobouku",ale nepořídila jsem, buďto není barva, která by se mi líbila nebo je to všecko nechutně drahé.
Tak já už končím, nechám Vás bez zbytečných keců a prupovídek číst ;)

15.kapitola: My horse Gloomy Prince 1/2

7. září 2010 v 20:33 | Tinkerka |  Povídka-My horse Gloomy Princ
Hoj, dítka!
Jak jsem slíbila, je tu další Gloomy. Dneska už neoběhnu, doženu to zítra, nemám totiž moc náladu, jsem unavená, takže půjdu brzičko do hajn. Vlastně- až sem dám tento dílek.
Tato kapča je rozdělena na 2 části, protože najednou by to asi bylo moc dlouhé... Tak hop do čtení, opět je to záživnější, akčnější. Moc mě baví psát tyhlety akční scény, prostě scény, kde se něco děje a nevylévám si tam jen srdce od svých problémů a hodím je na krk imaginární postavě ;) A u scén, jako byla při tom polibku se zase hrozně tlemím, ani nevím proč. Stačí mi mít před očima, v hlavě obraz Vivi a Jeremiela a nemůžu z toho :D

14.kapitola: My horse Gloomy Prince

6. září 2010 v 20:12 | Tinkerka |  Povídka-My horse Gloomy Princ
Tak, další dílek je tu. Je to takové trošku obkecávání děje, prpstě taková kapitolka, která by se dla nazvat pocitovkou. Vivi je trocha na dně a rozvádí to a rozvádí..Další díl zítra ;)

13. kapitola: My horse Gloomy Prince

5. září 2010 v 13:16 | Tinkerka |  Povídka-My horse Gloomy Princ
Děkujte mému milému srdci, které nakonec překecalo rozum a nakázalo mu, aby sem hodil další díl Gloomyho. Mrzí mě, že tam ty komentáře nejsou, celkově mě dost štve, že  počet komentářů kledá a klesá. Ach, budu si na to muset zvyknout, ale znáte to, prostě to dost mrzí..Tak čtěte čtěte, komentujte, ať vím, že si nepíšu sama pro sebe :D

3.9...Čínští draci→Tajemno, krása a elegance...

3. září 2010 v 19:50 | Tinkerka |  Den po dni
Ahoj, Hi, Salut, Hallo, Ciao...a tak dáoe a tak dále-pozdrav v pěti jazycích. A takhle bych mohla pokračovat do aleluja, ale to bych se nedostala k podstatě tohoto v celku nepodstatného článku.
°Já: Tinkyna se má dobře, až moooc dobře, díky dvou osobám, ale nepovím, ony vědí ( víceméně jen ta jedna :p)
JInak je mi fajn. Škola je nejvíc v pohodě, vypadá to, že máme štěstí na učitele a tky na předměty. Vybrala jsem si francouzštinu a jsem unesená krásou toho jazyku. A navíc-já a mé ráčkovací "R",to jde k sobě ;) Mimoto je mi zima a je tu mrtvo... xD
°Breyer-Tradi:Maj se skvěle! Moc se těšíme na AS a na Fleeta a Kylie. Jo, to jsem taky neřekla, ke svátku 11.září bude Kylie,ale koupim si ji až na AS ;) Jinak koníci moc netrénují, jenom na lonži, občas pod sedlem, jelikož holky jsou už navlečeny do kostýmů na scénky...
Classic-i Ti se mají taky dobře. Sice je nečeká žádný nový přírůstek, ale možná o to líp, ne :D
SM- Jsou nadšení z Awušky, hlavně Lissabonek je pyšný ná maminu. Nicky se jí pořád dvoří, protože na ni začal mít zálusk i Tobias, jelikož westerňačky- to je jeho :D
°Ostatní-Pořád sjou u Gloomyho jen 3 komentáře, které se počítají, takže pište pište nebo další dílek nebude!
Dále, co se nadpisu týče, jen mě to tak napadlo, jelikož díky Sisi a jejímu sexy sešitu se mi povelo v celku nakreslit čínského draka. Obrázek přikládám, ráda bych názory na něj...
Čínský drak-NEKOPÍROVAT

12.kapitola: My horse Gloomy Prince

2. září 2010 v 14:55 | Tinkerka |  Povídka-My horse Gloomy Princ
Jak jsem slíbila, další kapitola je tu. Děkuji Horseen a kiiki za milé komentáře, vy ostatní jste se teda co se komentů týče nějak nepředali...:/ Alespoň, že někdo Glooma čte...Ne, nejsem naštvaná, je  to zamrzí. Samozřejmě je mi jasné, že Gloomy Prince čte více lidí, viz. liška, BeBe, Marťas, Sisi a další, přesto těch komentářů u jednotlivých dílů není nějak mnoho. Proto budu zlá: Tato kapitola jem krátká, téměř bez děje, proto jsem se rozhodla, že další díl jsem nepřidám, dokud u tohoto nebude alespoň 5 komentářů. Je to sice trošku vydírání, ale já potřebuju vědět, že dokážete mou práci ocenit a stojí alespoň za blbý kometnář typu: "Těším se na další díl".
Ale, necháme to za sebou, podmínka je stanovena a já na ní trvám! Doufám, že si tuto kapitolku užijete jako já, když jsem ji psala a budete se těšit na další.

Awa...velká (ne)známá

2. září 2010 v 14:42 | Tinkerka |  NOVNIKY
Druhý školní den jsme úspěšně(alespoň já) přežili a já mám jednu novinku.
Awa...Pro ty zběhlejší-ne nehodlám psát o člence jedné skupiny, nýbrž o krásné, overo klisně velikosti SM.
Ale začneme pěkně od začátku:
Awa

Před nedávnem jsem na jedněch zahraničních stránkách (tuším že ebay) narazila na moc hezkou, SM klisnu. A tenkrát jsem se zamilovala. Nestála moc, takže šupky dupky, domluvila jsem se s mamkou a než byste řekli "Breyer" byla Awa(tak jsem ji pojmenovala až já) moje. Jenže čeklala ji dlouhá cesta z Ameriky až k nám, do Čech. A dneska dorazila. Zabalená v krabici a já se nestačila divit. Overky miluju a Awushku ještě víc ♥ Je to OF Breyerka na klidném moldu...
Více info o ní, a další fotky pod perexem:

11.kapitola:My horse Gloomy Prince

1. září 2010 v 16:31 | Tinkerka |  Povídka-My horse Gloomy Princ
Po kratičké pauze následuje další dílek Gloomyho. Doufám, že si další kapitolku užijete a hlavně přečtete, protože zítra bude další, pak bude další a další :) Povídka začíná nabírat směr a rychlost, je záživnější než na začátku, proto doufám, že se mi u následujících (i u této samozřejmě!) kapitol objeví komentáře!
P.S.:Pro osvěžení děje doporučuji znovu proletět předchozí kapitolu!

"Barokní set"

1. září 2010 v 15:52 | Tinkerka |  Vybavení koní
Dneska jsem hodně dlouhou dobu vyráběla napodobeninu barokního setu. Jsem s ním v celku spokojená, i když se to pravému setu nepodobá, nějaká podoba tam je :D Sedlu chybí ještě třmeny nebo opěrka(podle toho, jestli to bude dámské nebo normální) a chci tam dodělat ještě poprsák. Posuďte sami:
Barokní set
Barokní set
Omluvte kvalitu-foceno narychlo.

© Tinkerka 2009
Ranch Horsy Dream 2009-2011
Kopírujte se svolením majtelky blogu a chovejte se zde jako slušní lidé