Duben 2011Tvorba

12. dubna 2011 v 17:44 | Tinkerka Loki Bafomet


Tinkerka Loki Bafomet

12. dubna 2011 v 17:44 | Tinkerka Loki Bafomet

Rekonstrukce....?

12. dubna 2011 v 15:57 | Tinkerka Loki Bafomet

Projížděla jsem různé blogy, různé ranche a weby a nakonec jsem dospěla k rozhodnutí, že by nebylo od věci to tu trošku pozmněňovat. Bude to sice otrocká práce, zdlouhavá a vidím to tak, že jakmile sknčím, zapřísáhnu se, že už nikdy nic nebudu dělat nic podobného. Taky nerekonstruuju po prvé. Ani po druhé. A co si budeme říkat, ani po třetí.
Mám v plánu přeházet články, promazat rubriky a nahodit celému ranchi nový styl, nový šmrnc. Udělám jiné rozmístění v menu a pokusím se přiblížit něčemu, co bude 'dobré' nebo, když se zadaří 'vyhovující'. Prostě aby to vyhovovalo mně, ale i Vám :))
Když budu moc šílená, dodělám profily koním, dodělám jim rodokmeny a budu více dbát na zapisování úspěchů. A aby to bylo trošičku..oficiálnější.
Tak já jdu na to, vstup na vlastní nebezpečí.

RHD Nauit´ohaweru Awyrhez

10. dubna 2011 v 20:01 | Tinkerka Loki Bafomet |  Galerie
Už delší dobu se mi v PC povalují bez ladu a skladu fotografie Nautika. Vyfotila jsem jich docela dost ovšem jen málo z nich stojí za zveřejnění, proto jich ze 30ti vkládám níže asi 10. Bylo krásně slunečno a Nauit s Brendou si to venku řádně užili, tak snad vás fotky alespoň trochu zahřejí :))

5. kapitola: Šaman

5. dubna 2011 v 17:58 | Tinkerka Loki Bafomet |  Povídka - Šaman
Je to již hodná doba, co jsem sem dala Šamana. Doporučuji si přečíst, jak předchozí díl skončil, kdo se tam objevil, co se stalo, atp. .. jinak by to nemuselo dávat tak úplně smysl :))
Ještě odběhnu mimo téma. Chtěla bych poděkovat za podporu mi projevenou v přechozím článku, potěšilo mě to a donutilo, zamyslet se. Donutilo mě to, abych se přestala litovat a přestože pořád nejsem úplně smířená, jdu si tvrdě za svým životním cílem. Za cílem, který vlastně ani neexistuje. Ale co mám v plánu, tak to, vzepřít se systému. Nebýt jedna z milionu oveček co chodí denně do školy, následně do práce. Ne. Budu si užívat. Ne teď, dokončím povnné základní vzdělání, udělám si maturitu a vysokou. Pak si najdu práci, ale někde mezi tím, někde mezi povinostmi budu chodit na pařby, budu dělat blbosti, podnikat šílené akce s přáteli... Jo, na to se těším lidi, na to se těším.
Ale teď už na scénu netrpělivě naklusává ryzí hřebec, doufajíc, že si opět získá vaši pozornost. Pozornost, kterou měl jeho předchůdce, vraník Gloomy Prince.

© Tinkerka 2009
Ranch Horsy Dream 2009-2011
Kopírujte se svolením majtelky blogu a chovejte se zde jako slušní lidé